Millised Fantasy Sports tüübid mulle saadaval on? Millised Fantasy Sports tüübid mulle saadaval on?

Millised Fantasy Sports tüübid mulle saadaval on?

  1. Klassikaline Fantasy eelarvega

Meie igapäevaste Fantasy mängude kõige lihtsam vorm – vali etteantud eelarvega oma mängijad. Igale mängijale on omistatud väljamõeldud väärtus sõltuvalt sellest kui hästi ta päris elus mängib. Eelarve ja väärtustega kaasnevad tihti ka teatud piirangud, näiteks kindel arv mängijaid ühele positsioonile või maksimaalne ühest võistkonnast lubatud mängijate arv.

  1. Universaalne 6

Universaalne 6 annab Sulle kindla eelarve, mille eest pead kuus positsiooni mängijatega täitma ja kapteni ning asekapteni valima. Sa võid valida selleks ükskõik mis mängijaid, mistahes positsioonidelt ja võistkondadest. Sinu valitud kapteni skoor annab Sulle 1,5x punkte, aga tema hind on ka 1,5-kordne. Sama põhimõte kehtib ka Sinu asekaptenile – tema punktid on väärt 1,2x ja hind samuti 1,2x kõrgem. Kõik see tähendab, et Sinu valitud mängijaterivi peab hästi tasakaalustatud olema.

  1. Tagaajamine

Tagaajamine on unikaalne formaat, kus mängijatele seatakse händikäpid, olenevalt sellest kui head sooritust neilt oodata võib. Selles vormis ei ole Sa eelarveliselt kammitsetud. Selle asemel saad mängijaid boonuspunktide eest valida – sealhulgas kapteni, kes skoorib topelt boonuspunkte ja asekapteni, kes skoorib 1,5-kordselt boonuspunkte. Boonuspunktid väljastatakse võistluse alguses. Madalate ootustega mängijad alustavad kõrgemalt positsioonilt ja suuremate ootustega mängijad madalamalt. Tagaajamine laseb Sinul valida kas Sa tahad turniiri eos kõrgemalt alustada või hoopis potentsiaalselt paremate mängijatega varustatult madalamalt.

Turniiri tüüpi näed mängijate valiku lehelt.

Picture2.png