Kuidas töötab Freebet-panus? Kuidas töötab Freebet-panus?

Kuidas töötab Freebet-panus?

Kuidas FreeBet töötab?

FreeBet on kindla väärtusega tasuta panus. FreeBetiga panust tehes ei lähe Sinu kontolt raha maha. Kui FreeBetiga tehtud panus võidab, väljastatakse ainult panuse netovõit (FreeBeti enda väärtust võidu hulka ei arvestata). FreeBeti võitu arvutatakse järgmiselt: FreeBeti väärtus x koefitsient – FreeBeti väärtus = FreeBetiga saadav võit.

 

Näiteks:

Kui tegid 5 € FreeBetiga panuse koefidel 2.00 ja see võidab, siis on võidusummaks 10 €. Sellest 10 € arvestatakse seejärel FreeBeti väärtus maha, ehk kontole kantakse võiduna 5 € üle. Kõiki saadud FreeBette näed oma konto alt, “Minu FreeBetid” lehelt.

 

Kuidas FreeBetti kasutada?

  1. Vali spordimatš(id), millest huvitatud oled.
  2. Klõpsa nupule “FreeBet saadaval”.
  3. Vali nimekirjast FreeBet, mida kasutada soovid.
  4. Vajuta nupule “Tee panus”.
  5. Sinu FreeBetiga panus on edukalt tehtud!

Desktop:

chrome-capture-2024-1-21-ezgif.com-optimize.gif

Mobile:

IMG_0230-ezgif.com-video-to-gif-converter (1).gif

 

Miks ma FreeBetti kasutada ei saa?

Kui Sul on FreeBet kontol olemas, aga panustades FreeBeti valikut ei näita, siis võib see tähendada, et valitud sündmus ei vasta FreeBeti kasutamise tingimustele. Igal FreeBetil on kindlad tingimused, mille võid leida siit lehelt. Kõikidele FreeBettidele rakenduvad need tingimused, välja arvatud juhul kui kampaania reeglites ja tingimustes on teisiti kirjas.

 

Kas ma saan FreeBetiga tehtud panusele cashouti teha või tühistades raha tagasi?

Ei, FreeBetiga tehtud panusele ei saa cashouti teha. Lisaks, kui FreeBetiga tehtud panus mingil põhjusel tühistatakse, siis ei tagastata FreeBeti väärtust rahas