Kuidas Fish Buffet kampaania töötab? Kuidas Fish Buffet kampaania töötab?

Kuidas Fish Buffet kampaania töötab?

Mis on Fish Buffet kampaania?

Fish Buffet on GGNetworki lojaalsusprogramm. Fish Buffet koosneb kaheksast tasemest (nimetatud mereelukate järgi), mis on kokku jagatud 25 tiitliks (väärismetallide järgi nimetatud). Fish Pointe teenides võid kuni 60% rakebacki kindlustada.
Saadav rakeback olenebki Sinu Fish Buffet tasemest ja tiitlist. Järgmisele tasemele tõusmiseks tuleb kindla aja jooksul ettantud arv Fish Pointe koguda. Pärast uuele tasemele jõudmist avaneb Sul võimalus õnneratast keerutada ning erinevaid rahalisi auhindu võita. Allpool näed Fish Buffet tabelit, kus on kirjas kõikide tasemete ja tiitlite kirjeldus ning nõudmised.

Fish-Buffet-Ranks-_-New1.png

 

Kuidas ma Fish Pointe koguda saan?

Iga $1 eest, mis Sa rake ja tasude eest maksad, teenid keskmiselt 100 FP. See võib varieeruda olenevalt näiteks mängu või turniiri tüübist, Sinu käitumisest pokkerivõrgustikus, sissemaksete ajaloost jms.

 

Millal ma oma rakebacki saan?

Kui sul on mistahes tasemel Platinum tiitel, siis saad Sa igal esmaspäeval fikseeritud rakebacki.

Kui Sul on mõni teine tiitel, siis avaneb Sulle järgmisele tasemele liikudes võimalus õnneratast keerutada. Pärast õnneratta keerutamist lisatakse rakeback Sinu kontole.

 

Mis on Platinum tiitlid?

Platinum tiitlid pakuvad iganädalast fikseeritud rakebacki – enam ei pea end keerutamise ega ajaliste piirangutega vaevama. Platinum tiitlid kehtivad ühe aasta ja vajavad ainult uuendamiseks kindla arvu punktide kogumist.

Platinum tiitleid on viis, alustades Platinum Fish-ist ja lõpetades GGPlatinum-iga:

  • Platinum Fish
  • Platinum Octopus
  • Platinum Whale
  • Platinum Shark
  • GGPlatinum

 

Kuidas õnneratas töötab?

Fish Buffet-is vastab igale kaheksast tasemest oma tagasimakse vahemik – $6 kuni $30 shrimp ja $120 kuni $1200 whale tasemel. Juhuslikult väljastatav rakebacki protsendivahemik on algupärasest Fish Buffet programmist kaasa võetud. Võtmeroll on kindlasti rattal, mille keerutamine määrab Sinu rakebacki.

 

Mis saab kui ma Fish Buffet nõudmiseid õigel ajal ei täida?

Kui FP nõuet ei täideta ajalise piirangu jooksul, siis alandatakse Sind ühe taseme võrra madalamale. Kõik seni kogutud punktid aeguvad ja nende eest saad automaatselt 10% rakebacki.

Näiteks: 30 FP = $0.03, 300 FP = $0.30, 3000 FP = $3.00

 

Mis juhtub kui ma mõnel tasemel kõrgema tiitli saan – kuidas see ajapiirangut mõjutab?

Kui Sa kerkid mõnel tasemel edukalt kõrgema tiitlini, siis algab ajaline piirang uuesti otsast peale ning Sul on jälle sama aeg saadaval, et kõrgemale pürgida.

Näiteks: Kui tõused Bronze Shrimp astmelt Silver Shrimp astmele, on Sul 15 päeva aega, et Gold Shrimp tiitlini jõuda.

 

Kas ma saan Fish Buffet tavapäraste ja Platinum tiitli vahel liikuda?

Sa saad igal hetkel oma taseme madalama Platinum tiitli vastu vahetada. Kõik Octopus, Crab ja Shrimp tasemed saab asendada Platinum Fish tiitliga. Kõik Whale tasemed saavad muutuda Platinum Octopus tiitliks jne.

 

Kas ma saan mööda Platinum tiitleid kõrgemale tõusta?

Ainult Platinum Whale tiitliga kliendid saavad Platinum Shark või GGPlatinum tiitlini jõuda, täites selleks vajamineva FP nõude.

Näiteks:

  • Platinum Whale peab koguma 3 000 000 FP-d, et Platinum Shark tiitlini jõuda.
  • Platinum Shark peab koguma 5 000 000 FP-d, et GGPlatinum tiitlini jõuda.

Madalamatelt Platinum tiitlitelt ei saa kõrgemateni tõusta. Ainuke viis parema Platinum tiitlini jõudmiseks on mööda Fish Buffet tabelit.

Näiteks:

Platinum Octopus teenib 3 000 000 FP-d, aga ei tõuse seepeale Platinum Whale tiitlile.

Platinum Whale tiitli saamiseks tuleb Sul Platinum Octopus titlist lahti öelda ja Bronze 3 Whale tasemelt punktide kogumist alustada. Platinum Whale tiitli saamiseks peab kõigepealt Gold Whale 1 taseme lõpetama.

 

Mis juhtub kui ma oma Platinum tiitli uuendamiseks vajamineva punktide arvuni ei jõua?

Kui Sa ei suuda ühe aasta jooksul nõutud punktide summat koguda, siis langeb Sinu tiitel järgmise madalama Platinum tiitlini.


Näiteks:
Platinum Whale peab aasta jooksul 1 500 000 FP-d koguma, et samal tasemel jätkata. Kui see saavutamata jääb, siis alandatakse Sinu tiitel ühe Platinum taseme võrra madalamale, ehk Platinum Octopus tiitlile. See tiitel säilib seejärel ühe aasta. Alternatiiv on siis Platinum Octopus tiitel üles öelda ja tavalisse Fish Buffet tabelisse naasta, et punkte koguda ja uuesti Platinum Whale tiitlini tõusta.

 

Kas ma saan Platinum tiitlilt Fish Buffet-isse minna?

Sul on alati võimalus tavalisse Fish Buffet tabelisse ümber lülituda, et kõrgemat taset jahtida. Kõik allesolevad punctid vahetatakse Platinum tasemel rahalise preemia vastu ja väljamakse jõuab Sinu kontole kuni 5 minuti jooksul.

Näiteks: Platinum Fish alustab Bronze Shrimp tasemelt. Mängijal oli tiitli vahetamise hetkel 10 000 FP kontol. Need punktid vahetatakse $20 vastu ja mängija alustab Bronze Shrimp tasemelt 0 Fp-ga.

NB! Tagasi Platinum tiitlile ei saa minna enne kui uue taseme ajaline piirang on möödunud (näiteks: kui Sa vahetad Platinum Fish tiitli Bronze Shrimp tiitli vastu, ei saa Sa vahetada tagasi Platinum Fish tasemele enne 15 päeva möödumist).

Nende päevade eest, kui on planeeritud serverite hooldustööd, lisatakse 24 tundi nii Fish Buffet tasemete kui ka Platinum tiitlite ajalistele piirangutele, et pakkuda mängijatele õiglast võimalust nõudmiseid täita.

 

Lisainfot leiad ametlikult GGNetwork Fish Buffet KKK lehelt siit: https://help.ggpoker.com/article/25202-fish-buffet-faq-summary ja siit https://help.ggpoker.com/article/25206-platinum-fish-buffet-faq-summary