Kuidas toimivad GGCare ja GGCheers kampaaniad? Kuidas toimivad GGCare ja GGCheers kampaaniad?

Kuidas toimivad GGCare ja GGCheers kampaaniad?

Mis on GGCare?

GGCare on lojaalsusprogramm mängijatele, kes ei suuda kuidagi mänguõnne enda poolele saada. Selle programmiga ei pea eraldi liituma. Selle asemel käivitub GGCare automaatselt, kui leiad end pikal kaotuste jadal. Rakenduses tuleb ette vaheaken, mis annab Sulle märku, et oled saanud virna žetoone #ThanksGG $100k Flipout turniiril.

 

Mis on GGCheers?

GGCheers on lojaalsusprogramm mängijatele, keda on mängus tabanud erakordne edu. Selle programmiga ei pea eraldi liituma. Selle asemel käivitub GGCheers automaatselt, kui eriti õnneliku käe saad. Rakenduses tuleb ette vaheaken, mis annab Sulle märku, et oled saanud virna žetoone #ThanksGG $100k Flipout turniiril.

 

Mis on #ThanksGG?

#ThanksGG on igapäevane flipout turniir $100 000 auhinnafondiga. See toimub iga päev kell 10:45. Valitud mängijad registreeritakse turniiril automaatselt kui nad vastavad kas GGCare või GGCheers tingimustele.

 

Kuidas toimib #ThanksGG turniir?

#ThanksGG on Flipout turniir. Tegu on automaatse turniiriga, kus iga mängija lükatakse kohe all-in. Võitja selgub nii sekundite jooksul. Mängijad ei pea selleks isegi ise kohal olema – sellel turniiril otsustatakse kõik mängijate osaluseta.

 

Mis on täpsed tingimused GGCare või GGCheers aktiveerimiseks?

Konkreetsed detailid erinevad olenevalt mängutüübist ja võivad tihti muutuda olenevalt mitmetest teguritest. Sellest tulenevalt ei ole võimalik paika panna täpseid tingimusi emma-kumma sündmuse juhtumiseks. Meie mänguekspertidest koosnev tiim hoiab pidevalt silma peal erakordselt õnnelikel või õnnetutel mänguolukordadel ja saab omalt poolt lisada GGCare või GGCheers aktiveerimistegureid.

 

Ma sain bad beat, cooler või suckout kaotuse või võitsin suure panga/tugeva käega, aga ma ei saanud turniirikutset. Kas ma saaksin pileti?

Kahjuks ei. Ainult mängijad, kes vastavad GGCare või GGCheers tingimustele, saavad pileti sellele erilisele Flipout turniirile.

 

Mille alusel selgub mu žetoonide arv Flipout turniiril?

Žetoonide kogus turniiri alguses sõltub panga suurusest ja olukorra tõsidusest. GGPoker Network optimeerib pidevalt selle arvestuse valemit, et tagada aus Flipout turniir kõigile erineva taustaga mängijatele.

 

Millistes mängutüüpides on võimalik saada pääse #ThanksGG turniirile?

Selleks sobivad kõik rahamängud, muuhulgas Hold’em, Omaha, All-In or Fold, Rush & Cash, Spin & Gold, Short Deck ja turniirid.

 

Kus ma saan näha enda GGCare ja GGCheers käsi?

Neid näed PokerCraftis “Minu turniirid” alt, PokerCraft ajajoonel või ThanksGG Flipout turniiri ooteruumis (lobby).

 

Mis saab #ThanksGG sündmusest hooldustööde ajal?

Võib juhtuda, et #ThanksGG igapäevane sündmus langeb kokku hooldustöödega. Sellisel juhul peetakse järgneval päeval kaks Flipout turniiri – edasi lükatud #ThanksGG turniir toimub kell 9:45 ja tavapärane kell 10:45.