Kuidas RTP erinevat tüüpi mängude puhul töötab? Kuidas RTP erinevat tüüpi mängude puhul töötab?

Kuidas RTP erinevat tüüpi mängude puhul töötab?

RTP kontseptsioon kehtib isegi tänapäevaste mänguautomaatide puhul, sealhulgas jackpoti ja teema-mängude puhul. Näiteks meie populaarne slotimäng Money Train 2 pakub RTP-d 96,4%, samas kui teise lemmiku  Book of Ra Deluxe RTP on 95%.

Progressiivse jackpoti mänguautomaatide puhul, nagu Vampire Night, osaleb iga tehtud panus kogu jackpoti kasvatamises. Nendel mängudel on sageli pisut madalam põhimängu RTP, kuna osa tootlusest on seotud jackpotiga. Sellegipoolest peaks üldine RTP (baasmäng + jackpot) olema teiste mängudega samal tasemel.

Teema-mängude või boonusvoorudega mänguautomaadid hõlmavad neile iseloomulikke funktsioone ka RTP arvutamisel. See tähendab, et funktsioonid, mis pakuvad sageli suuremaid väljamakseid või suuremaid võiduvõimalusi, võivad aidata kaasa kõrgemale üldisele RTP-le. Nendel juhtudel, kui mängus on ka mängija otsused, arvutatakse RTP optimaalse strateegia alusel.

 

Vaatame mõnda näidet:

  • Klassikaline mänguautomaat ilma lisafunktsioonideta: Sizzling Hot Deluxe on lihtne slotikas, mille RTP on 96%. See viitab sellele, et pikemas perspektiivis peaks see iga panustatud 100 € eest tagasi teenima 96 €.
  • Boonusvooruga mänguautomaat: kaalu slotikat nagu Fruit Party 2, millel on boonusvoor. Seda boonusringi võetakse RTP arvutamisel arvesse.
  • Progressiivse jackpotiga mänguautomaat: kaalu mängu Lucky Leprechaun, mis on progressiivse jackpotiga mänguautomaat.

Pee meeles, et need protsendid on teoreetilised ja arvutatud miljonite spinnide alusel ning ei garanteeri lühiajalisi tulemusi. Tegelikud lühiajalised tulemused võivad mänguautomaatide tulemuste juhuslikkuse tõttu väga erineda.