Mis on tabamusmäär? Mis on tabamusmäär?

Mis on tabamusmäär?

Mis on online-kasiino slotikate tabamusmäär?

Tabamusmäär, tuntud ka kui tabamussagedus (hit rate), on mõõdik, mis peegeldab seda, kui sageli mänguautomaat võidukombinatsioonil peatuda võiks. Seda väljendatakse protsentides ja see näitab võiduvõimalusi mis tahes spinniga.

 

Kuidas tabamuse määra arvutatakse?

Tabamusmäära arvutamiseks pead teadma võimalike võidukombinatsioonide koguarvu mängus ja võimalike kombinatsioonide koguarvu. Tabamusmäär on võidukombinatsioonide suhe kombinatsioonide koguarvusse, mida tavaliselt väljendatakse protsentides.

 

Kas kõrgem tabamusmäär parandab minu võimalusi suure võidu saamiseks?

Mitte tingimata. Kõrgem tabamusmäär tähendab, et võid võita sagedamini, kuid see ei näita võidu suurust. Kõrge tabavusmääraga mänguautomaadid annavad sageli väiksemaid auhindu, samas kui madalama tabavusmääraga mänguautomaadid võivad pakkuda suuremaid väljamakseid harvemini.

 

Kas tabamusmäär on sama kui RTP?

Ei, tabamusmäär ei ole sama, mis mängijale tagastamine (RTP). RTP viitab protsendile kogu panustatud rahast, mille slotikas mängijatele aja jooksul tagasi maksab, samas kui tabamusmäär näitab ainult võidu sagedust, mitte tagastatud summat.

 

Kas mul on võimalik slotimängu tabamusprotsendi osas infot saada?

Jah, iga mängu tabamusmäära leiad kasiino lehel mängude info jaotisest.Näide selle kohta, kuidas tabamusmäär töötab

Kujuta ette, et mängid online-slotikal, millel on kokku 1000 võimalikku sümbolikombinatsiooni. Kui on 100 kombinatsiooni, mis annavad mingisuguse võidu, arvutatakse tabamusmäär järgmiselt:

Võidukombinatsioonid: 100

Kombinatsioone kokku: 1000

Tabamusmäär:


Selle tabamusmääraga võid oodata võidukombinatsiooni tabamist keskmiselt 10%  spinnimise ajast. Seega, kui spinnid 100 korda, siis võidaksid tabamissageduse järgi umbes 10 korda, kuigi tegelikud tulemused varieeruvad mängude juhuslikkuse tõttu.

Pea meeles, et tabamusmäär ei määra võidu suurust ega mänguautomaadi üldist kasumlikkust. See on lihtsalt mõõde, kui sageli võid võita.