Mis on volatiilsus? Mis on volatiilsus?

Mis on volatiilsus?

Volatiilsus, tuntud ka kui variatiivsuse või riskitase, viitab kasiino mänguautomaadi ebakindluse tasemele ja potentsiaalsele väljamaksete jaotusele. Lihtsamalt öeldes kirjeldab see, kui sageli ja kui palju mänguautomaat mängijatele välja maksab.

Kõrge volatiilsusega mänguautomaati iseloomustavad harvad, kuid märkimisväärsed võidud. Selle suurepärane näide meie saidil on  Fire Spell. Sellist mängu mängides võib Sul olla pikki mänguperioode ilma midagi võitmata, kuid kui võidad, on väljamakse tihti märkimisväärne. Need mänguautomaadid on tuntud oma põnevuse ja suurte väljamaksete potentsiaali poolest.

Teisest küljest pakuvad madala volatiilsusega slotid sagedasemaid, kuid väiksemaid võite. Näiteks Gold O'Clock meie saidil on oma sagedaste väljamaksete tõttu klientide lemmik. Nende masinatega saad mängides suurema tõenäosusega väljamakseid, kuid individuaalsed võidud on tavaliselt väiksemad. Need slotimasinad pakuvad stabiilsemat ja ühtlasemat kogemust ilma sama riskitasemeta või suurte väljamaksete potentsiaalita.

Group 9.png